השירותים שלנו

הכנת תוכניות חשמל מפורטות

תהליך הכנת תוכניות החשמל והתקשרות הם חלק מהותי מתכנון פרויקט. אנו באלטשולר רביד מתכננים תוכניות חשמל לביצוע הכוללות בתוכן, מעבר לנקודות החשמל, גם את נקודות התקשורת במבנה, הכנות למערכות שמע, מצלמות אבטחה ועוד. אנו מקפידים על עבודה שוטפת מול יתר היועצים בפרויקט ועל נראות נקייה ונוחה עם פירוט רב בתוכניות, וזאת על מנת שכל קבלן יוכל לקבל את המידע הנדרש עבורו בצורה הברורה והמהירה ביותר ליעילות הפרויקט. כמו כן, אנו מכינים גם תוכנית חשמל לבית הכוללת תכנון מפורט של לוחות החשמל באופן שתואם לתקנים בתחום.

תכנון מפורט של לוחות חשמל

לוח חשמל הוא החלק הקריטי בכל מערכת חשמלית במבנה, ותכנון שאינו מתאים להיקף המבנה והצריכה המיועדת עלול להוביל לאסונות כבדים. אנו באלטשולר רביד מתמחים בתכנון לוחות חשמל על פי התקנים המחמירים ביותר בישראל ובעולם, כך שתקבלו לוח חשמל עמיד לעומסים ומאובטח גם במקרה של עומסים. אנו מבצעים שרטוט לוחות חשמל לפי כללים מוסכמים ועמידה בתקנים כך שיהיה קל לאנשי המקצוע להבין את התוכנית.

תכנון מערכות מתח נמוך וגבוה

תכנון מערכות מתח גבוה צריך לקחת בחשבון גורמים רבים על מנת ליצור תכנית חכמה ע"י ציוד מתקדם, גישה נכונה והון אנושי משובח. לעומת תכנון מערכות חשמל במתח נמוך, נשים דגש נרחב על אסתטיקה במטרה ליצור מערכות חשמל במראה מתקדם ונכון לאותו פרויקט. אנו באלטשולר רביד מספקים שירותי תכנון מערכות מתח נמוך וגבוה כאחד באמצעות הקפדה על הפרטים הקטנים ובטיחות מירבית בפרויקט.

טיפול בהיתרים מול רשויות

אנו באלטשולר רביד מבינים שעניינים בירוקרטיים הינם נושא מורכב העשוי לגרום לעיכוב משמעותי בזמנים, וידוע כי לוחות הזמנים הם דבר חשוב במיוחד. לכן, בתור משרד תכנון חשמל, כחלק מהשירות שלנו אנו מציעים ללקוחות החברה את האפשרות של טיפול בהיתרים מול כל גורמי הרשויות, החל מתשתיות קיימות, שינוי תשתית, הסרה או כל תרחיש אחר מולן. חברתנו מתמחה בהתנהלות שוטפת החל משלבי ההקמה ועד לאישור סופי מול כל הרשויות הרלוונטיות לפרויקט כדוגמת: בזק, חברות הכבלים, חברת חשמל ועוד.

תכנון מערכות חשמל ותשתיות

תכנון מערכות חשמל הוא תהליך חיוני וקריטי בכל פרויקט, קטן וגדול כאחד ולכן צריך יועץ חשמל מומחה בתחום. בעזרת הניסיון והמקצועיות של הצוות שלנו שצברנו במשך השנים, אנו נדע לאפיין מערכת מותאמת לפרויקט שלך גם אם מדובר במתח נמוך או גבוה, וניקח בחשבון את כל ההיבטים המקיפים לפרויקט. אנו נייצר עבורך תוכנית העומדת בתקנים המחמירים ביותר, המיועדת באופן אישי לפרויקט שלך, כאשר בטיחות ודיוק הם הערכים המובילים אותנו.

אומדנים, מפרטים כתבי כמויות

אנו באלטשולר רביד מתמחים בהכנת כתבי כמויות בכל שלב במהלך הפרויקט. ככל שהתכנון יהיה מפורט ומדוייק יותר, כך האומדנים וכתבי הכמויות יהיו מדוייקים יותר. תוכניות החשמל שלנו יורדות לרזולוציה של העמדת אביזר סופי כגון כמויות של שקעים, מפסקים, תעלות, עמדות עבודה, אביזרים בלוחות חשמל ועוד. האומדנים וכתבי הכמויות נלקחים מהשרטוט שבוצע בצורה מדוייקת במטרה להביא ללקוח אומדן מדוייק ומפורט ככל הניתן.

צרו קשר

דילוג לתוכן